Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
FSP Detva

Akreditácia novinárov

Predsedníčka programovej rady Anna Ostrihoňová, redaktorka Miriam Kubandová a fotografka Zuzana VrťováVážené dámy a páni, milí mediálni pracovníci,

podmienkou na akreditáciu na Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve v dňoch 12. – 14. júla 2019, je potvrdenie redakcie o plánovanom publikovaní príspevkov z tohto 54. ročníka Folklórnych slávností pod Poľanou v Detve. Posledným dňom zaslania akreditácie je streda 10. júl 2019 do 16:30 h.

Novinárov, ktorí boli akreditovaní aj na predošlom ročníku Folklórnych slávností pod Poľanou v Detve žiadame, aby k svojim údajom a potvrdeniu priložili aj linky na uverejnené/odvysielané materiály na adresu: zuzana.vrtova@detva.sk.
 

Akreditácia prebieha prostredníctvom formulára Akreditácia novinárov (nižšie pod týmto textom) do 10. júla do 16:30 h.

Priamo na mieste konania festivalu už akreditácia nie je možná.

Akreditácie fotografov s povolením vstupu do bezprostrednej blízkosti hlavnej scény sú z organizačných dôvodov limitované.

Akreditácie všetkých fotografov sú podmienené záväzkom sa poskytnúť fotografie mestu Detva v digitálnej verzii v kvalite použiteľnej pre tlač.

Akreditovaní novinári majú vstup do areálu a na podujatia 54. ročníka Folklórnych slávností pod Poľanou v Detve kedykoľvek počas konania festivalu, môžu zhotovovať audio-vizuálne záznamy a fotografie.

Organizátor upozorňuje na požiadavku primeraného oblečenia vzhľadom na kultúrne podujatie v areáli amfiteátra.

Preukaz si akreditovaní novinári vyzdvihnú na kontaktnom mieste Akreditácie na amfiteátri od 17.00 hod. v piatok 12. júla 2019 a vždy pred začatím scénických programov. Akreditáciu je možné si vyzdvihnúť na požiadanie (kontakt: 0907 77 00 21) na Mestskom úrade v Detve dňa 12. júla dopoludnia.

Úprimne sa tešíme na vašu účasť na festivale. Do skorého videnia!

Venujte pozornosť akreditačnému formuláru nižšie.

Text a foto: Zuzana Vrťová


 

Formulár na Akreditáciu novinárov

redaktor
moderátor
fotograf
kameraman
produkčný/á
iné - uviesť:
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinné


webygroup

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár


1400756

Úvodná stránka