Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
FSP Detva

Mesto hľadá brigádnikov na slávnosti

Mesto hľadá brigádnikov na slávnostiVytlačiť
 

parkovisko.jpg

Parkovaciu službu počas konania 54. ročníka Folklórnych slávností pod Poľanou má na starosti Mestská polícia v Detve.

„Aj keď je do slávností dostatok času, chceli by sme už teraz osloviť bývalých brigádnikov a zistiť ich predbežný záujem o brigádu pri zabezpečovaní parkovacej služby počas konania 54. ročníka FSP v dobe od 12. do 14. júla 2019. Rozsah prác a s tým spojená odmena budú minimálne na úrovni minulého roku,“ povedal náčelník MsP v Detve Jaroslav Dominik.

Nakoľko je zákonníkom práce limitovaná nočná práca mladistvých osôb (od 15 do 18 roku veku), pri výbere budú uprednostnené dospelé osoby, ako aj osoby, ktoré majú s touto prácou skúsenosti z minulých ročníkov FSP. U mladistvých mestská polícia požaduje doložiť potvrdenie o ukončenej základnej školskej dochádzky (vydá škola) a súhlas zákonného zástupcu s vykonávanou prácou (tlačivo zašleme na požiadanie e-mailom).

V prípade záujmu je potrebné vyplniť dotazník (prílohu tejto správy) a zaslať ho e-mailom na adresu msp@detva.sk, alebo ho priniesť osobne na Mestskú políciu v Detve, Ul. M. R. Štefánika č. 59, Detva (bočný vchod na zimný štadión).

Prvé stretnutie s brigádnikmi by sa malo uskutočniť 1. júla (pondelok) o 13.00 hod., kde budú záujemcovia poučení a zároveň budú určené jednotlivé pracovné pozície a stanovená pracovná doba.

„V prípade, že bývalí brigádnici nemajú záujem sa tento rok podieľať na brigádnickej činnosti, bolo by dobré, aby nám to dali čo najskôr vedieť na e-mail msp@detva.sk, alebo na telefónne číslo MsP v Detve 0905 933 868,“ doplnil policajný náčelník.

Zdroj: (ms)


 
 

webygroup

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár


1409781

Úvodná stránka